تبلیغات
وبلاگ دانشجویان مدیریت 88 دانشگاه شیراز - اطلاعیه
تاریخ : یکشنبه 31 شهریور 1392 | 15:28 | نویسنده : سیدعباس علوی

 

 

کارگاه آموزشی رایگان تئوری مدیریت ، اقتصاد خرد و کلان با سخنرانی استاد آقامیری

 

با توجه به ضرورت درس تئوری مدیریت با ضریب 3 درکنکور کارشناسی ارشد مدیریت ، میتوان به جرات ادعا نمود که کسب درصدی مطلوبی توی این درس میتونه شرط لازم برای موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد مدیریت باشد . اما محدودیت هایی برای بهبود مهارتتان در این درس وجود دارد . در سالهای اخیر تعداد کتابهایی که طراحان محترم کنکور از آنها سئوال طرح می کنند به شدت افزایش یافته و همچنین محدودیت زمانی برای مطالعه همه کتابها وجود ندارد . همچنین با توجه به فرار بودن مطالب ، شما حتی اگر زمان کافی برای مطالعه کتابها را نیز داشته باشید ، در اکثر موارد دوره کردنشان برای شما بسیار مشکل است .

همچنین اقتصاد با ضریب 2 همواره از جمله دروس آزمون ارشد مدیریت می باشد که در صورتی که بتوان درصد بالایی رادرآن بدست آورد می تواند تعیین کنننده قبولی شما ورتبه ای مناسب در این آزمون باشد.


در این خصوص موسسه پژوهش در نظر دارد تا با بهره گیری از اساتید برجسته ، کارگاه های آموزشی رایگان دروس ذکر شده ویژه کارشناسی ارشد مدیریت را برگزار نماید . سخنران این مجموعه کارگاه های آموزشی ، استاد آقامیری می باشد .

در زیر برخی ازمواردی که در کارگاه مطرح می شود بیان شده است :

-آشنایی با مفاهیم ومباحث مهم و کلیدی

-بررسی وتحلیل سوالات 5 سال اخیر

-معرفی منابع معتبر

-  بیان نکات ومفاهیم کلیدی این درس

برای شرکت و رزرو کارگاه مربوط به هریک از دروس یا به وبسایت موسسه پژوهش به نشانی pazhuhesh.org  مراجعه و یا با تلفن 02186741 تماس حاصل نموده و یا به آدرس" ضلع جنوب غربی میدان ولیعصر؛ جنب سینما قدس، کوچه مینو؛ پلاک 132؛ موسسه آموزش عالی آزاد پژوهش" مراجعه نمایید .

لینک رزرو کارگاه :  http://pazhuhesh.org/CMS_UI/content.aspx?id=1608یا   http://www.modirarshad.com/?page_id=1121  • بک لینک | قالب وبلاگ | گسیختن